U OŠ Marija Bistrica održana je vježba evakuacije

Dominik Karajić   22 October, 2021

U srijedu, 20. listopada 2021. godine u OŠ Marija Bistrica održana je vježba evakuacije u slučaju potresa s učenicima i učiteljima predmetne i razredne nastave.

Kako su potresi, nažalost, postali svakodnevnica na našim područjima, naša škola održala je  vježbu evakuacije prema dogovorenom protokolu.

Za vrijeme vježbe evakuacije svi su se pridržavali protokola i dogovorenih postupaka u tome slučaju, uz nadzor ravnatelja škole Dominika Karajića i odgovorne osobe za provedbu evakuacije Lele Babić, koji su promatrali odvija li se sve prema planu spašavanja. Škola će u budućnosti održat još nekoliko vježbi evakuacije (za svaku smjenu po jedna), kako bi svi bili upućeni u postupke u slučaju potresa.