U našoj je školi obilježen Sportski dan

Dominik Karajić   25 May, 2023

Naša škola ove godine odlučila je našim učenicima pripremiti raznovrstan sportski program kako bismo u naše učenike ugradili želju za bavljenjem aktivnostima koja u velikoj mjeri pridonose zdravlju.

Iz tog razloga svi zajedno smo prionuli u osmišljavanje programa kako bi se u opuštajućoj atmosferi mogli veseliti i sklapati prijateljstva. U uvodnom pozdravu ravnatelj Dominik Karajić je naglasio da je cilj  ovakvih događaja upravo to, sport shvatiti kao priliku za druženje kroz zabavu.

U mnogobrojnim sadržajima učenici su mogli nastupati u mnogobrojnim štafetnim igrama, čovječe ne ljuti se, bacanje vorteksa, nogometnim utakmicama, plesnim strukturama i još puno toga…

Šlag na torti je utakmica naših dragih osmaša protiv učitelja i svih onih ljudi koji vrijedno doprinose da naša Općina raste u svim pogledima. Utakmicu je krasilo puno smijeha i atraktivnih poteza, naglašavamo i „atraktivnih“ poteza galacticosa iz redova učitelja.

Zahvaljujemo se dragom Bogu što nam je dao predivan sunčan dan, kako bismo mogli imati ovakav hvalevrijedan događaj. Zahvaljujemo se učiteljici Petri Friščić na nabavi opreme za  igru „Čovječe ne ljuti se“ te TZO Marija Bistrica, FOTO video KLIK, Nka Mladosti i plesnoj skupini Arka na pomoći oko organizacije. Posebno se zahvaljujemo načelniku općine Marija Bistrica Josipu Miličkom koji je nesebično i uz mnogobrojne poslove, odvojio vrijeme kako bi se došao družiti sa učenicima i odigrati utakmicu. Na kraju želimo se zahvaliti svim učenicima i učiteljima koji su svojim odgovornim ponašanjem i trudom omogućili da ovakav jedan veliki događaj prođe bez teškoća.