Svečani ispraćaj drage učiteljice Štefice Horvat u mirovinu

Dominik Karajić   9 January, 2024
Danas je za našu školu bio poseban i dirljiv dan jer smo imali priliku i iznimnu čast u zasluženu mirovinu ispratili Šteficu Horvat, učiteljicu razredne nastave koja je u Osnovnoj školi Marija Bistrica provela gotovo 42 godine radnoga staža. Ovime smo se zahvalili na svemu što je napravila za naše učenike i školu, a pogotovo za svoj predivan odnos prema učiteljima.
Ravnatelj škole Dominik Karajić i sindikalni povjerenik Alemka Mihalić-Hubak između ostalog, u svom govoru obratili su joj se riječima: “Hvala ti draga prijateljice na svemu uz želju da duže primaš mirovinu nego plaću i nadamo se da ćete uživati u mirovini kao što su vaši učenici i kolege učitelji mogli uživati u vremenu provedenom s vama.
Trebali bi biti ponosni na sav dosadašnji uspjeh!
Krenite na novi put pun izazova i otkrijte sasvim nove vidike.
Imate sve vrijeme svijeta, luksuz koji nikada niste imali, zato ga dobro iskoristite.
Želimo vam puno sreće na vašem novom putu!”.
Uz puno emocija učiteljica se zahvalila na predivnim riječima i poželjela svojim kolegicama i kolegama puno uspjeha u radu te da i oni uspiju doći do zaslužene mirovine, u kojoj se mogu posvetiti sebi.