Roditeljski sastanak za 8. razrede – Prezentacija srednjoškolskih zanimanja

Dominik Karajić   4 April, 2022

Poštovani roditelji, dragi učenici,

u petak, 8.4.2022. godine u 17 sati održat će se zajednički roditeljski sastanak za roditelje i učenike 8. razreda u učionici fizike.

Tema roditeljskog sastanka je Prezentacija srednjoškolskih zanimanja i programa te upis učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023.

Prezentacija obuhvaća teme:

1. Kako odabrati pravo zanimanje?
  2. Prikazivanje filma o deficitarnim zanimanjima u KZŽ
  3. Informacije o upisu u Jedinstveni model obrazovanja za trogodišnja zanimanja
  4. Predstavljanje srednjih škola s područja Krapinsko-zagorske županije – SŠ Zlatar, SŠ Bedekovčina, SŠ Konjščina, SŠ Oroslavje, SŠ Zabok, Gimnazija A.G. Matoš Zabok, ŠUDIGO Zabok

Sastanak će trajati oko 50 minuta, nakon toga roditelji i učenici nastavljaju individualne razgovore s predstavnicima srednjih škola gdje će im biti ponuđene važne informacije za profesionalni odabir prvog zanimanja.

Molimo vas da se obavezno odazovete sastanku.