Roditeljski sastanak za 8. razrede

Vesna Brlek   1 June, 2020

Poštovani roditelji, dragi učenici,

u srijedu, 3.6.2020. godine održat će se roditeljski sastanci za roditelje i učenike 8. razreda u učionici fizike prema rasporedu:

8.a u 17,00 sati

8.b u 17,45 sati

8.c u 18,30 sati  (redovni roditeljski sastanak s razrednicom održat će se u   u 18,00 sati u blagovaonici).

Tema roditeljskog sastanka je upis učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021.

Sukladno preporukama Zavoda za javno zdravstvo, roditelj i učenik ulaze u školu na glavni ulaz; dezinficiraju cipele  i ruke te ulaze u učionicu fizike (8.c ulazi prvo u blagovaonicu) pazeći na razmak u odnosu na druge roditelje i učenike. U učionici, u klupi zajedno sjede roditelj i učenik. Ukoliko su roditelji ili učenici bolesni ne dolaze na sastanak, tada se mogu naknadno javiti u pedagošku službu.

Sastanak će trajati 30 minuta, nakon toga roditelji i učenici 8. a i 8. b nastavljaju redovne sastanke s razrednicama.

Molimo vas da se obavezno odazovete sastanku.