Razredne jaslice

admin   21 January, 2020

2U nedjelju, na blagdan Krštenja Gospodinova završilo je božićno vrijeme. Dio pripreme za Božić tijekom ovoga došašća bila je i izrada razrednih jaslica. U timskom radu, učenici su otkrivali i razvijali svoje sposobnosti i kreativnost gradeći zajedništvo. Uložili su svoje vrijeme, rad i trud, a rezultati su bili vidljivi pred Božić u predvorju naše škole. Mogli smo vidjeti prava mala umjetnička djela. Čestitamo svima!

Učenici od 5. do 8. razreda (koji su jaslice i izrađivali) svojim glasovima izabrali su i najljepše među njima. To su jaslice 7. b razreda koje su dobile najveći broj učeničkih glasova (čak 47). Zato ćemo, u suradnji s našom župom, ovaj razred nagraditi izletom.

No, to nije sve. Jaslice su izložene i na prodajnoj izložbi u našoj župi na četvrtu nedjelju došašća. Sve jaslice su prodane, a sav prikupljeni novac namijenjen je učenicima naše škole slabijeg imovinskog stanja za potrebe školovanja.

Još jednom čestitamo i zahvaljujemo svima!

7 8

U novoj godini u koju smo već dobro zagazili, neka nas sve prati blagoslov Novorođenoga kojega smo čekali.

77 88

Prošlogodišnji pobjednici 6.c s vjeronaučnom skupinom na nagradnom izletu na Adventu u Zagrebu.

3 4