Razredne jaslice

admin   21 December, 2021

IMG-20211220-WA0003Simbol Božića i božićnih blagdana od davnina su božićne jaslice.

Jedan od projekata naše škole je izrada razrednih jaslica. U ovo blagdansko vrijeme kad naše domove krase okićeni borovi i blagdanske dekoracije, jaslice ipak zauzimaju posebno mjesto.

Ove godine su u projektu sudjelovali svi razredi, veliki i mali, pod vodstvom svojih vjeroučiteljica i vjeroučitelja: organizirali su se u timove, marljivo su radili te su u srijedu 15.12. prezentirali svoje radove u predvorju škole.

IMG-20211220-WA0000Najljepše jaslice izabrali su učenici, tajnim glasanjem, a 17.12. proglašeni su i pobjednici.

U nedjelju 19.12. održana je prodajna izložba u župi, gdje je prikupljen novac za humanitarnu kasu škole.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovom projektu.

Izradom jaslica čuvamo tradiciju i duh Božića.