Razredne jaslice 2023.

Dominik Karajić   15 December, 2023

Jedan od projekata naše škole je izrada razrednih jaslica. U ovo blagdansko vrijeme kad naše domove krase okićeni borovi i blagdanske dekoracije, jaslice također zauzimaju svoje mjesto.
I ove godine su u projektu sudjelovali svi razredi, veliki i mali, pod vodstvom svojih vjeroučiteljica i vjeroučitelja: organizirali su se u timove i marljivo radili te su u četvrtak 14.12. prezentirali svoje radove ispred školske zbornice.
U nedjelju 17.12. održati će se prodajna izložba u župi, gdje prikupljeni novac ide u humanitarnu kasu škole.
Ove godine u nedjelju, 17.12. u sklopu naše humanitarne akcije „Iskra dobrote“ izložiti ćemo na štandovima na Trgu pape Ivana Pavla II. božićne ukrase, koje su izradili naši učenici i naša školska Zadruga „Srčeke“. Također će se prodavati, a sav novac se prikuplja za potrebe naših učenika teškog materijalnog stanja.
Zahvaljujemo svima koji sudjeluju u ovom projektu i koji će nas posjetiti u nedjelju.