Radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

admin   4 March, 2024

Tangram radionica (4)Tijekom zimskih praznika u našoj školi održane su kreativne radionice za učenike koji vole na zabavan i zanimljiv način aktivno provoditi odmor.

Na radionicama je sudjelovalo 22 učenika, a financirala ih je Krapinsko-zagorska županija koja na ovaj način potiče škole na dodatni rad s darovitim učenicima.

Radionicu „Tangram čarolije“ za učenike nižih razreda vodila je psihologinja Vesna Tomorad, učenici su se poigrali tangram sklopovima  analizirajući površine elemenata tangrama i kreirajući različite oblike.

Dramska radionica za DTM učenike (5)U radionici „Dramske igre i vježbe“ učenici su se upoznali s tehnikom vođene improvizacije i zamrznute/žive slike. U

dramskim vježbama i igrama sudjelovali su učenici viših razreda, a vodila ih je učiteljica Anita Klemar.