Prvi dan škole

admin   5 September, 2023

Slika1Prvi dan škole je dan koji se obično pamti cijeli život. To je poseban dan prepun uzbuđenja i iščekivanja posebno za male đake prvake ali i za roditelje i učitelje.

Osnovna škola je tek prvi korak u dugom procesu koji traje čitav život, a to je obrazovanje.

U našoj školi obilježili smo početak nove školske godine himnom i pozdravom ravnatelja Dominika Karajića koji je u ime učitelja i ostalih djelatnika škole svim školarcima uputio riječi dobrodošlice i predstavio učiteljice prvih i petih razreda.

Učenici drugih razreda pripremili su prekrasnu priredbu, nakon koje su učiteljice povele učenike u njihove učionice gdje je nastavljeno njihovo upoznavanje.

Učenike su u učionicama dočekali udžbenici i radni materijali, te raspored sati.

Za učenike je bila organizirana i Sveta misa u crkvi MBB.

Dragim našim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole od srca želimo sretnu i uspješnu novu nastavnu godinu!