Osvojeno treće mjesto na Foto natječaju Razglednica moga mjesta- škljocni za sjećanje.

admin   2 May, 2024

88U utorak 30.4. 2024. s početkom u 11 sati održana je svečana dodjela nagrada i pohvalnica učenicima te zahvalnice mentorima u Foto natječaju Razglednica moga mjesta- škljocni za sjećanje.

U ovogodišnjem 7. natječaju koji organizira Oš Budinščina sa svojim fotografijama sudjelovalo je 74 učenika iz 15 škola s područja cijele Republike Hrvatske.

Naša učenica Ema Jantolek  iz 8. b razreda na natječaju je osvojila treću nagradu pod mentorstvom učiteljice Andreje Borović.

Jedan rad naše Eme također se našao i među pohvaljenim fotografijama.

Svi učenici dobili su Zahvalnice i promotivni materijal izdavačkih kuća Profila i Alfe, a nagrađene učenice osvojile su i statue s logom natječaja koje je u keramici izradila učiteljica Likovne kulture Mirele Duktaj, te 10 razglednica s motivom svoje fotografije.

Nadamo se da će naši učenici škljocati i dalje!