Održane proljetne radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

admin   5 May, 2023

55Vjerovali ili ne, ima učenika i učitelja koji se i odmaraju radeći i baveći se aktivnostima u kojima uživaju. Tijekom proljetnih praznika organizirane su radionice za takve učenike. Filmsku radionicu „Moja perspektiva“ vodila je učiteljica likovnog Ana Kaić, a  Origami radionicu učiteljica njemačkog jezika Kristina Štrok.

Na radionicama je sudjelovalo ukupno 20 učenika. Proljetne su radionice dodatno financirane od strane Krapinsko-zagorske županije koja i na taj način potiče škole na dodatni rad s  darovitim učenicima.

22Više o proljetnim radionicama možete vidjeti na stranici https://lumen.kzz.hr/proljetne-radionice-za-darovite-talentirane-i-motivirane-ucenike/

U filmskoj radionici učenici su zajednički osmišljavali ideju za film, pisali kratki scenarij, podijelili uloge, snimili i montirali materijal, a u  origami radionici naučili su kako napraviti pingvina, kita, tuljana i ždrala. U školi je uvijek lijepo kad su praznici. Ozračje je opuštenije nego u vrijeme nastave, a kreativnost je u prvom planu.