ODLIČNI REZULTATI NA NATJECANJU „MATEMATIČKI KLOKAN“- nagrađeno čak 11 učenika!!!

Dominik Karajić   5 May, 2023

16.3.2023. održano je širom svijeta međunarodno natjecanje „Matematički klokan“. U našoj je školi natjecanju je pristupio 51 učenik od 2. do 8. razreda. 3. svibnja su objavljeni konačni rezultati natjecanja koji su za naše učenike više nego odlični. Organizator nagrađuje 10% najboljih učenika, a u našoj školi u tu skupinu nagrađenih ušlo je čak 11 učenika.

Spretni matematičari mogu izračunati da je u našoj školi nagrađeno čak 21% , što je daleko više od očekivanih 10%. Pohvale svim sudionicima natjecanja i velike čestitke nagrađenima! Dodatna čestitka četvrtašima koji su osvojili nagradu u zajedničkoj kategoriji s petašima (ecolier) i šestašima koji su nagrađeni u kategoriji sa sedmašima (benjamin). Bravo za naše mlade nade – učenike nižih razreda, a najveće bravo za učenike koji su  višestruki osvajači ove nagrade.

Nagrađeni učenici:

Rang* Učenik/učenica Razred Kategorija
10. GRBIĆ EVA 2.a PČELICE
17. FRAN FABIJAN CANKOVSKI 2.a PČELICE
6. CIKOVIĆ JAN 3. PŠ Laz LEPTIRIĆI
6. OZIMEC SIMON 3.a LEPTIRIĆI
3. DIJANIĆ FILIP 5.c ECOLIER
43. OZIMEC VIDA 4.b ECOLIER
65. JURAS ANA 4.a ECOLIER
77. DIJANIĆ PETAR 7.a BENJAMIN
99. CIKOVIĆ ANDREJ 6.a BENJAMIN
100. BAJZA PETAR 6.b BENJAMIN
106. SUGNETIĆ LUKA 7.a BENJAMIN

*Naveden je rang učenika, tj. plasman učenika na državnoj razini.

Svi sudionici koji to žele mogu pogledati svoj osobni rezultat kod školske psihologinje Vesne Tomorad.