Odličan uspjeh naše škole na državnom natjecanju iz tehničke kulture

Dominik Karajić   9 May, 2023

U Vodicama  u hotelu ˝Imperial˝ održano  je 65. Državno natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske. Na natjecanju je sudjelovala naša učenica 7. a razreda Vita Vedrina u kategoriji Fotografija. Sudjelovalo 24. natjecatelja, a naša učenica osvojila je sjajno 9. mjesto. Za natjecanje učenicu je pripremala učiteljica tehničke kulture Maja Koprivnjak.

Temeljni zadatak tehničke kulture jest podizanje razine tehnološke pismenosti stanovništva, a osobito mladeži te nas neizmjerno vesele ovakvi uspjesi i to na ovoj razini kao što je državno Natjecanje. Moramo istaknuti kako je ovo već treća godina zaredom kako su Vita Vedrina 7.a razred i njezina mentorica Maja Koprivnjak, izborile odlazak na državno Natjecanje iz tehničke kulture, što je jedan prekrasan primjer kada se dogodi sinergija između učenika i učitelja. Želimo im se još jednom zahvaliti na prekrasnoj promociji naše škole.