Obavijest – proljetni praznici za učenike i radionice u sklopu projekta Budućnost i tradicija u Mariji Bistrici

Dominik Karajić   26 March, 2024

Dragi učenici, poštovani roditelji,

obavještavamo vas kako proljetni praznici za učenike počinju 28. ožujka  i završavaju 5. travnja 2024. godine. Nastava počinje u ponedjeljak, 8. travnja 2024. po redovnom rasporedu.

Također, obavještavamo učenike koji sudjeluju na radionicama u sklopu projekta Budućnost i tradicija u Mariji Bistrici, da će se u travnju održati novi ciklus radionica.

Raspored radionica za travanj dostupan je na vratima škole te facebook stranicama „OŠ Marija Bistrica“ i „Udruga STAV“.

Uz već održane radionice, u ovom ciklusu uvedene su i dvije nove radionice:

1. Bistričke priče – Lego pričaonica; namijenjena djeci uzrasta od 1. do 4. razreda OŠ, pod vodstvom Stele Beljak
  2. Cigleki – čuvari baštine; namijenjena djeci od 1. do 8. razreda OŠ pod vodstvom prof. Marinka Micaka.417698563_868387271622407_3527809806801528152_n (1)

Svi zainteresirani koji se još nisu prijavili mogu to učiniti putem mail adrese:

radionice.stav@gmail.com, popunjavanjem online obrasca dostupnog preko

QR koda na plakatu koji se nalazi na vratima škole ili direktnim upisom kod

voditelja radionice.

Svima želim blagoslovljen Uskrs i da vam uskrsna svjetlost podari mir, zdravlje i brigu za bližnjega i potrebitoga!