Obavijest – predavanje u sklopu 23. tjedna mozga u Hrvatskoj

Dominik Karajić   7 March, 2024

Poštovani roditelji,

i ove godine obilježava se Tjedan mozga u Krapinsko-zagorskoj županiji, u sklopu kojeg su u planu predavanja i radionice, s različitom tematikom u Bedekovčini, Loboru, Zaboku, Krapini, Krapinskim Toplicama, Donjoj Stubici i Mariji Bistrici i to od 11. do 17. ožujka.

Tjedan mozga u KZŽ organizira se u sklopu 23. Tjedna mozga u Hrvatskoj, kao dio svjetske kampanje kojom se širu javnost želi upoznati sa značenjem istraživanja mozga i povezanim bolestima, a pokretačica i organizatorica je Sanja Kovačić. Organizator je Hrvatska liječnička komora, suorganizator Udruga Stav, a partneri na projektu su Krapinsko-zagorska županija i Općina Marija Bistrica.

Pozivamo Vas na predavanje na temu “Logopedske intervencije u djece nižih razreda osnovne škole”, prof. Ema Babić, koje će se održati 13.3. u 18 h, u sportskoj dvorani OŠ Marija Bistrica.