Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu

Dominik Karajić   7 January, 2022

Poštovani roditelji, dragi učenici,

nastava u OŠ Marija Bistrica u drugom polugodištu školske godine 2021./2022. počinje 10. siječnja 2022. godine (ponedjeljak), a organizirati će se prema Modelu A – nastava u školi.

Učenici dolaze u školu prema uobičajenom rasporedu sati i redu vožnje školskih autobusa.

Također, pozivamo sve da se pridržavaju i poštuju važeće epidemiološke mjere, modele, preporuke i upute vezane za sprečavanje širenja virusa Covid-19 (više u prilogu i pod “opširnije”).

Radujemo se vašem povratku u školu!

Odluka o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova

Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti

Upute-za-sprjecavanje-i-suzbijanje-epidemije-bolesti-COVID-19-vezano-uz-rad-predskolskih-ustanova-osnovnih-i-srednjih-skola-u-skolskoj-godini-2021.-2022._-_istaknuto.pdf (187.42 KB)
 Upute-za-sprjecavanje-i-suzbijanje-epidemije-bolesti-COVID-19-vezano-uz-rad-predskolskih-ustanova-osnovnih-i-srednjih-skola-u-skolskoj-god.pdf (628.73 KB)