OBAVIJEST – drugi dio zimskih praznika učenika i organizacija zimskih radionica za darovite, talentirane i motivirane učenike

Dominik Karajić   16 February, 2024

Dragi učenici, poštovani roditelji, drugi dio zimskih praznika je od 19. do 23.2.2024. U to vrijeme škola već tradicionalno organizira radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike naše škole i KZŽ.

1.radionica

Dramske igre i vježbe  za više razrede u utorak i srijedu (20. i 21. 2.) po jedan sat (od 10.00 do 11.00) – radionicu vodi učiteljica Anita Klemar

2.radionica

Tangram čarolije za niže razrede u četvrtak 22.2. od 10.00 do 12.00 sati – radionicu vodi psihologinja Vesna Tomorad

Molimo sve zainteresirane učenike da dođu na radionice u dogovorene termine, a dodatne informacije o radionici mogu dobiti od voditeljica.

Želimo vam ugodne praznike te da se spremni i odmorni vratite nazad u školske klupe. Nastava počinje u ponedjeljak, 26.02. po ustaljenom rasporedu.