Našoj školi stigla je donacija ormara

Dominik Karajić   25 March, 2022

S neizmjernim zadovoljstvom želimo javno zahvaliti gospodinu Teodoru Švaljeku na nesebičnoj pomoći i darivanju ormara izrađenog po narudžbi, koji će zasigurno osigurati bolje uvjete u našoj učionici i učenicima olakšati spremanje silnih radova koje s radošću izrađuju. Želimo se posebno zahvaliti jer kao i uvijek do sada, gospodin Teodor misli na naše učenike te se još jednom dokazao kako je društveno osviješten realne situacije i stanja u kojem se nalazi obrazovni sustav.
Financijska vrijednost donacije je itekako značajna za našu Ustanovu, ali i činjenica da u ovim situacijama imamo njegovu podršku nas posebno raduje.
Zahvaljujemo se i našoj dragoj učiteljici Biserki Ciglenečki, koja se je jako potrudila kako bi ova donacija stigla u našu Školu.