Naši učenici postigli izvrsne rezultate na Županijskom natjecanju iz matematike te smo dobili i Županijskog prvaka!

Dominik Karajić   26 February, 2024

Na Županijskom natjecanju iz matematike, učenici se natječu u više kategorija po uzrastu.

Već u nižim razredima naša škola osvojila je odlično 3. mjesto. Osvojio ga je Jan Ciković 4.r PŠ Laz, a mentorica mu je Tatjana Flegar Galoić.

Petar Dijanić osvojio je 2.mjesto u kategoriji 8.- ih razreda, a mentorica mu je Vesna Brlek.

I šlag na kraju, Filip Dijanić osvojio je 1.mjesto u kategoriji 6.ih razreda, a mentorica mu je Ivančica Hopek Kramar!!!

Na natjecanju sudjelovala je još i Ana Juras 5.r, mentorica Maja Celenko te je postigla odličan rezultat.

Izuzetno ponosni i veseli slušali smo rezultate s provedenog natjecanja. Želimo se zahvaliti ovom prilikom i učenicima, mentoricama te roditeljima koji su gajili jedno veliko zajedništvo i bili velika podrška jedni drugima u ostvarivanju ovakvih vrhunskih rezultata za našu školu!