Naše učenice osvojile su 2. mjesto na Županijskom natjecanju u futsalu za djevojčice

Dominik Karajić   26 April, 2024  

Na županijskom završnom natjecanju u futsalu za djevojčice 5. i 6. – ih razreda, naše malonogometašice u polufinalu pobijedile su OŠ Konjščinu s rezultatom 3:0 i tako se plasirale u finale, gdje ih je čekala ekipa iz OŠ K.Š.G. Zabok. U finalnoj utakmici odlučivale si nijanse te smo bili jako blizu osvajanja prvog mjesta. Finalna utakmice je opravdano pokazala da su u finalu igrale trenutno najbolje dvije ekipe. Manjak koncentracije u nekim situacijama naš protivnik znao je iskoristiti i zasluženo pobijediti rezultatom 0:2.

Naše malonogometašice pokazale su htijenje, borbenost i zajedništvo te mogu biti ponosne na sebe, na svoj borbeni duh i ustrajnost. U trenucima kada je i teško , pokazale su dodatni napor, psihičku zrelost i izvukle pozitivni rezultat. Iskrene čestitke pravim sportašicama i velika zahvala trenerici Tijani Tijić i učiteljici Leli Babić na pripremi naših učenica koje su iznjedrile ovakav rezultat. Posebna zahvala roditeljima koji ulažu svoje vrijeme kako bi svoju djecu usmjerili prema zdravom načinu življenja te NK Mladost u kojima su djevojčice usvojile osnovna znanja iz nogometne igre..

Učenice koje su nastupale na ovogodišnjem natjecanju:

MATIJA BEHEK

LUCIJA JAKOPOVIĆ

LUCIJA KLAUŽER

JANA KOŽIĆ

AMALIJA ŽUKINA

BARBARA PERIĆ

IRIS BERTIĆ

MAGDALENA ŠVALJEK

MIA GORIČKI

PETRA LACKOVIĆ

LEDA LACKOVIĆ

LORA FIJAN