Naša zadruga SRČEKE osvojila je vrhunsko 2.mjesto, na 18. Smotri učeničkih zadruga krapinsko-zagorske županije!!!

Dominik Karajić   23 May, 2022

Na 18. smotri Učeničkih zadruga Krapinsko-zagorske županije sudjelovalo je čak 14 najboljih Učeničkih zadruga. Ove godine je održana 17. svibnja 2022. u online obliku, a naša zadruga SRČEKE je osvojila vrhunsko 2.mjesto!!! Tim je rezultatom tako ostvarila pravo na sudjelovanje na 34. državnoj smotri Učeničkih zadruga RH.

Ove godine naša škola predstavila se je izradom ukrasnih vrećica.

U osmišljavanju poklona sudjelovao je cijeli stručni tim te se ovom prilikom zahvaljujemo svim vrijednim akterima, od voditeljice Učeničke zadruge Maje Koprivnjak, učiteljice Brankice Zbanatski koja je pomogla u izradi vrećica, učiteljice Vesne Brlek koja je sa svojom krojačkom skupinom šivala platnene vrećice, učiteljice iz PRO Danijele Kreber sa svojim učenicima iz razrednog odjela te učiteljici Ani Lukini sa svojom likovnom skupinom u osmišljavanju loga i slikanju istog na vrećicama.

U srcu nam svima zatitra SRČEKE kada vidimo koliko volje, znanja i entuzijazma u promoviranju naše škole odrađuju naši učenici i djelatnici. Izuzetno smo ponosni na naš uspjeh i zajedništvo koje nas krasi.