Naša školska zadruga pod imenom „Srčeke“ osvojila je visoko 2. mjesto

Dominik Karajić   4 May, 2023

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 82U Zaboku je 28.4.2023. održana 19. Smotra učeničkih zadruga Krapinsko-zagorske županije.
Naša škola, Osnovna škola Marija Bistrica također je sudjelovala, predvođena učiteljicama Brankicom Zbanatski, Majom Koprivnjak i Anom Kaić-Lacković.

Prezentaciju naše Učeničke zadruge vodile su učenice: Jana Šimunec, Sara Šagud, Lea Jakopović i Mila Pavlović.
Školska zadruga pod imenom „Srčeke“ osvojila je visoko 2. mjesto predstavljajući proizvode učenika gotovo svih skupina Učeničke zadruge OŠ Marija Bistrica.
Svi smo se osjećali jako lijepo na Smotri u Zaboku i prepuni smo lijepih dojmova. Jako smo zahvalni na cijelom događaju jer su naše učenice stekle puno novih prijatelja i vidjele puno zanimljivih proizvoda što nas je posebno sve oduševilo.
Veliko hvala našim mentoricama i učiteljicama koje su motivirale, vodile i usmjeravale učenice u izradi radova za našu UZ Srčeke.