Naša škola na Lazu dobila još jedan ukras za svoje otvorenje u ponedjeljak, 4.09.

Dominik Karajić   5 September, 2023
Uz ljude koji vole pomagati i vole svoju školu, naša škola dobila je još jedan lijepi detalj.
Zahvaljujemo se Marini Skočak Dolčić i predsjedniku KUD-a Laz Stjepanu Kuštu, na pomoći oko organizacije i sadnje. Veliko hvala uvijek našim DVD-ovcima i g.Stjepanu Joću na velikoj pomoći oko transporta biljaka. Hvala na savjetima i g.Tomislavu Hrastoviću te možemo biti izuzetno ponosni što se u našoj školi gaji upravo ono što i učimo naše učenike, a to je da je zajedništvo i ljubav najvrjednije što možemo jedni drugima dati i samo tako stvarati prekrasna djela.
Ljubitelj biljaka ravnatelj škole Dominik Karajić, nije mogao sakriti osmjeh jer je imao prilike raditi ono što voli i družiti se s pravim prijateljima škole❤❣🌺🌴🌲🌱🍁🌵🌳🌲