Naša radijska skupina pozvana na LIDRANO 2024. – DRŽAVNU RAZINU

Dominik Karajić   3 April, 2024

Naša radijska skupina pozvana na LIDRANO 2024. – DRŽAVNU RAZINU
OSNOVNE ŠKOLE –  RADIJSKI IZRAZ

Članovi prosudbenih povjerenstava za pojedine izraze odabrali su radove učenika osnovnih i srednjih škola koji se pozivaju na državnu Smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2024.

Među samo deset osnovnih škola, koje su pozvane u kategoriji radijski izraz, svoje mjesto pronašla je i naša radijska skupina, koju vodi učiteljica Melita Petriš Banovec. Ove godine su izborili pravo odlazak na državnu smotru s emisijom „ I KAJ SAD?“. Učenice koje su uspješno predstavile našu školi i izborile odlazak na smotru su Jana Kožić i Magdalena Švaljek.

Ovogodišnja državna smotra LiDraNo održat će se od 22. do 26. travnja u Vinkovcima.

Ovim putem želimo im čestitati i poželjeti da uspješno predstave našu školu u Vinkovcima, a radijskoj skupini izraziti koliko smo ponosni što iz godine u godine postiže vrhunske rezultate i odlazak na državnu smotre.