Na županijskom natjecanju iz matematike naša škole postigla je vrhunske rezultate!

Dominik Karajić   25 March, 2022

Od svih učenika naše županije koji su sudjelovali na školskim natjecanjima, samo su najbolji dobili priliku otići na višu, županijsku razinu i pokazati zavidnu razinu znanja, kreativnosti, vještine, entuzijazma, izvrsnosti i ljubavi prema kraljici znanosti – Matematici.

Ove godine županijsko natjecanje iz Matematike, održano je u OŠ Sveti Križ Začretje.

Od pozvanih 49 učenika, čak 5 ih je bilo iz naše škole i postigli su slijedeće rezultate:

Filip Dijanić (4.a) – 4. mjesto

-mentorica Barica Topčić
Andrej Ciković (5.a) – 3. mjesto
Petar Dijanić (6.a) – 5. mjesto
– mentorica Vesna Brlek
Tomislav Joć (8.c) – 2. mjesto
Lovro Klancir (8.c) – 3. mjesto
-mentorica Ivančica Hopek – Kramar

Svoj dolazak na županijsko natjecanje u potpunosti su opravdali jer su na najljepši način prezentirali kvalitetan rad i zajedništvo naše Škole, koja i ove godine postiže vrhunske rezultate u svim predmetima i područjima na kojima se prijavljuje. Sve rezultate učenici mogu zahvaliti marljivosti, talentu i spremnosti na učenje, ali i onima od kojih su učili u školi, svojim učiteljima i mentorima. Njima veliko hvala za posredovanje znanja i iskustva, ali i za pedagošku strpljivost i ljudsko razumijevanje. Naravno, da ne zaboravimo i roditelje, njima također zahvala što su vam poklanjali svoju brigu, a sad se raduju zbog vas i ponose na vas. Imajući u vidu kvalitetu i znanje koju su pokazali, o njihovim ćemo uspjesima zasigurno čitati u godinama koje slijede.