KUD-a LOVRO JEŽEK POZIVA NA UPIS NOVIH ČLANOVA KUD „Lovro Ježek“ Marija Bistrica

Dominik Karajić   23 October, 2023

poziva na upis novih članova: djece i odraslih. Upisati se možete u jednu od folklornih sekcija (od predškolskog uzrasta do odraslih), tamburašku sekciju (dječji orkestar i odrasli), limenu glazbu (dječji orkestar i odrasli) pjevačku sekciju (mali vokalni sastav).

125. godina glazbe u kontinuitetu i 45 godina neprekinutog rada društva respektabilne su činjenice iz kojih se može zaključiti da je rad KUD-a “Lovro Ježek” i stotine članova koji su kroz njega prošli od neprocjenjive vrijednosti za Mariju Bistricu, a i šire.
Svakako najvažnija stvar u proteklih nekoliko godina jest intenzivni rad na pomlatku, kroz sve sekcije. KUD ponovno ulaže velike napore u izobrazbu budućih naraštaja. Mladi tamburaši, mladi puhači te mladi plesači nada su i zalog kako ovaj KUD ima svijetlu budućnost i još mnogo uspjeha pred sobom.

U prilogu vam šaljemo obavijest za upisu i obrazac o učlanjenju.

2023-OBRAZAC O UČLANJENJU-DJECA

2023-OBAVIJEST ZA UPIS NOVIH ČLANOVA-A 3 (1)