Humanitarna akcija – „Čokolada za prijatelja“

Dominik Karajić   23 March, 2022
Dragi učenici i roditelji,

svi se još dobro sjećamo strašnih prizora razrušenog grada Gline, svi smo tada priskočili u pomoć, ali situacija je još uvijek daleko od dobroga. Ti su ljudi kako to već bude na ovome svijetu, ostavljeni sami bez prevelike pomoći. Zato smo za ovo korizmeno vrijeme osmislili jednu skromnu, ali srcu dragu hvalevrijednu akciju za veselje osnovnoškolaca u Glini – „Čokolada za prijatelja“.

Sve što je potrebno je prikupiti, 15-20 kuna za jednu čokoladu (od 200g) ili je kupiti i donijeti u školu. Svaki razred piše dodatno jedno razredno pismo za ‘paralelku’ u Glini ( prvašići prvašićima,…itd). Naravno, u humanitarnoj akciji sudjeluju i učitelji te je sve na dobrovoljnoj bazi želimo li darivati. Sve čokolade i pisma otpremit će vatrogasci. U pratnji će biti i nekoliko učenika, ovisno o broju mjesta u kombiju.

Nadam se da ćete se s veseljem pridružiti i dodatno ispuniti, ojačati…….. duh Uskrsa……

Rok bi bio do kraja mjeseca, 31.3. tako da čokolade stignu na odredište prije proljetnih praznika.

Vaš ravnatelj!