Državno natjecanje mladih tehničara

Dominik Karajić   9 May, 2022

Proteklih je dana u Primoštenu u hotelu ˝Zora˝ održano 64. Državno natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske. Na natjecanju je sudjelovalo 12 učenika uz sedam mentora iz Krapinsko – zagorske županije koji su ostvarili sjajne rezultate.

Učenica OŠ Marija Bistrica, Vita Vedrina, učenica šestog razreda OŠ Marija Bistrica uz mentoricu Maju Koprivnjak osvojila je 12. mjesto u kategoriji ˝Graditeljstvo˝.

Nastavak je to uspješnog natjecanja za našu vrijednu učenicu i njezinu mentoricu jer su se i prošle godine plasirale na Državno natjecanje i tada osvojile prvo mjesto.

Izrazito smo ponosni na Vitu i njezinu mentoricu na ovom ogromnom uspjehu, koje su uz predani rad i trud potvrdile s koliko se pažnje radi s darovitim učenicima.