Dodjela nagrada učenicima – “Matematički klokan”

Dominik Karajić   2 June, 2023

24.svibnja održana je dodjela nagrada učenicima koji su ušli u 10% najboljih na natjecanju “Matematički klokan”. Natjecanje se provodi s ciljem popularizacije matematike među mladima te ih motivirati da se bave matematikom izvan redovitih školskih programa.

S veseljem smo nagradili naših 11 dobitnika priznanjima i simboličnim nagradama koje nam je poslao organizator, a učenicima je podijelio ravnatelj Dominik Karajić. Nagrade organizatora upotpunili smo i svojim malim dodacima…

Na slici su nagrađeni su učenici Vida Ozimec, Luka Sugnetić, Ana Juras, Eva Grbić,Filip Dijanić, Fran Fabian Cankovski, Petar Dijanić, Jan Ciković, Simon Ozimec i Andrej Ciković

Na žalost, nedostaje nam učenik Petar Bajza koji je bio bolestan pa je nagradu preuzela mama, ali nam je dragi Petar s ponosom poslao svoju fotografiju.

Presretni smo kada svjedočimo uspjesima naših darovitih učenika i kada postižu velike uspjehe na ovakvim hvalevrijednim natjecanjima. Zahvaljujemo se i vrijednim učenicima, učiteljima matematike koji ih pripremaju, a i koordinatorici Vesni Tomorad.

Vjerujemo kako su dragi učenici ispunili ponosom svoje roditelje jer našu školu su prezentirali na najljepši način.