DJEČJA UTRKA U ORGANIZACIJI OŠ MARIJA BISTRICA I TURISTIČKE ZAJEDNICE OPĆINA MARIJA BISTRICA

Dominik Karajić   15 September, 2023

Naša škola je i ove školske godine odlučila Hrvatski olimpijski dan obilježiti na drugačiji način te će uz tradicionalno nošenje bijelih majica organizirati i utrku za učenike naše škole i predškolce.
Ponosni smo što imamo mogućnost priključiti se glavnoj utrci TRAIL ZA DUŠU I TIJELE MIRKO FULIR i paralelno organizirati dječju utrku.
Natjecanje će se održati na parkiralištu ispod Kalvarije u subotu 23.09. u 15.00 sati u sljedećim kategorijama:
PREDŠKOLA (dječaci i djevojčice) – 100m
1. i 2. r (dječaci i djevojčice) – 300m
3.i 4. r ( dječaci i djevojčice) – 300m
5. i 6. (dječaci i djevojčice) – 500m
7. i 8. (dječaci) – 500m
7. i 8. (dječaci) – 700m
Prošle godine nastupilo je čak 87 natjecatelja te se nadamo kako ćete i ove godine prepoznati važnost bavljenja sportom i svojim dolaskom obogatiti utrku.
U suradnji s Turističkom zajednicom Marija Bistrica osigurali smo i vrijedne medalje za tri prvoplasirana natjecatelja u svim kategorijama (posebno za dječake i djevojčice koji su se natjecali, a medalje će im biti podijeljene poslije utrke uz druženje pizze, grickalice i sok).

💓🏃‍♀️🏃🏃‍♂️🍕🧃🥤💖🥇🥈🥉