DANI DRUŽENJA I IGRE KOJI ĆE SE DUGO PAMTITI

Dominik Karajić   22 March, 2024  
U srijedu 20.03. u posjet novoizgrađenoj PŠ Laz stigli su nam naši dragi „mali“ susjedi, učenici iz PŠ Sveti Matej.
WhatsApp Slika 2024-03-21 u 16.04.07_e245200e
Neizmjerno veseli što ćemo imati prilike ugostiti učenike, pripremili smo im različite igre i malu zakusku. Učenici PŠ Sveti Matej su pritom poklonili našoj školi predivan buket koji uzrađuje učenička zadruga njihove škole. Uzbuđenje, igra, smijeh i radost osjetila se tokom čitavog posjeta.
I nisu samo djeca bila sretna, nego i mi odrasli jer su takva druženja osnova za razvoj i socijalizaciju djece, doprinose njihovom psihosocijalnom, intelektualnom razvoju i prevladavanju različitosti.
Zahvala svi učiteljicama i učiteljima, kuharicama, ravnateljici Sanji Knezić i ravnatelju Dominiku Karajiću, koji su omogućili učenicima ovakav susret te s nestrpljenjem očekujemo nova druženja.