„Zalogajček 5“ – financiranje prehrane za učenike

admin   15 October, 2020  

Poštovani roditelji, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je natječaj Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva za školsku godinu 2020.-2021. godinu, u okviru Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEAD).

Krapinsko-zagorska županija, u suradnji sa Zagorskom razvojnom agencijom, planira prijaviti projektni prijedlog „Zalogajček 5“, u koji će se uključiti i naša škola.  Obvezan kriterij za odabir najpotrebitije djece i sudjelovanje u projektu jest da je obitelj korisnik prava na doplatak za djecu. Molimo sve roditelje koji su u potrebi i željeli bi ostvariti pravo na besplatnu prehranu za dijete da se telefonski ili mailom obrate stručnoj službi škole, te da do 20.10. dostave u školu dokument koji potvrđuje da su korisnici dječjeg doplatka.