UPISI U 1. RAZRED ŠKOLSKE GODINE 2021./2022.

admin   22 April, 2021

1Poštovani roditelji!

Obavještavamo Vas da u ponedjeljak 26.4.2021. godine počinju pregledi djece radi upisa u 1. razred školske godine 2021./2022. Pregled djece obavljat će se u vremenu od 8,00 do 14,00 sati u ambulanti Doma zdravlja u Zlataru u navedene dane: 26.4. (ponedjeljak), 27.4. (utorak), 28.4. (srijeda), 29.4. (četvrtak), 3.5. (ponedjeljak) i 4.5. (utorak).

Upis u 1. razred Vaše djece, a naših budućih učenika ove godine provodit će se sukladno aktualnoj epidemiološkoj situaciji i preporukama Zavoda za javno zdravstvo.

1. Sistematski pregled djece obavljat će se u ordinaciji školske medicine u Zlataru – ordinacija se nalazi u zgradi Doma zdravlja; roditelj treba doći direktno u ordinaciju koristeći poseban ulaz desno od ulaza u Dom zdravlja, nikako ne glavni ulaz.

Pregled traje oko 20 minuta, djeca će obaviti i cijepljenje. Obavezno je nošenje maske, dijete dolazi u pratnji jednog roditelja.

1. Na pregled je potrebno donijeti:
  • Zdravstvenu iskaznicu djeteta
  • Ispunjen upitnik za roditelje (koji Vam je dostavljen)
  • Dosadašnju medicinsku dokumentaciju o bolesti djeteta
  • Cjepnu knjižicu djeteta ili ispis – podatke o cijepljenju od nadležnog liječnika
  • Zubnu putovnicu izdanu i ispunjenu od strane stomatologa
  • Laboratorijski nalaz krvi i urina (roditelji mogu donijeti postojeće nalaze ne starije od 6 mjeseci)
  • OIB djeteta
  1. Nakon što roditelji odrade sistematski pregled u Zlataru, isti dan trebaju doći u školu gdje će obaviti upis u 1. razred  u uredu stručne službe (1. kat).

Dragi roditelji, raduje nas što Vaše dijete postaje učenikom naše škole.