UPISI U 1. RAZRED ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Vesna Brlek   18 May, 2020

Poštovani roditelji!

Upis u 1. razred Vaše djece, a naših budućih učenika ove godine provodit će se sukladno preporukama Zavoda za javno zdravstvo. Sve ranije planirane aktivnosti su otkazane, sada slijedi novi protokol u dogovoru s našom školskom liječnicom, doktoricom Melitom Očić-Leljak.

1. Sistematski pregled djece obavljat će se u ordinaciji školske medicine u Zlataru – ordinacija se nalazi u zgradi Doma zdravlja; roditelj treba doći direktno u ordinaciju koristeći poseban ulaz desno od ulaza u Dom zdravlja, nikako ne glavni ulaz.

Pregled traje oko 20 minuta, djeca će obaviti i cijepljenje.

1. Doktorica će telefonski obavijestiti svakog roditelja o terminu sistematskog pregleda.
  2. Planirani dani za sistematske preglede su u vremenu od 24. do 30. lipnja 2020. godine
  3. Na pregled je potrebno donijeti:
  • Zdravstvenu iskaznicu djeteta
  • Ispunjen upitnik za roditelje (bit će dostavljen poštom)
  • Medicinsku dokumentaciju, ako je dijete bolovalo ili je bolesno
  • Cjepnu knjižicu djeteta
  • Zubnu putovnicu ispunjenu od strane stomatologa ako ih primi na pregled (bit će dostavljena poštom), nije nužno priložiti
  • Laboratorijski nalaz krvi i urina, ako su obavili; nije nužno priložiti (roditelji mogu donijeti postojeće nalaze ne starije od 6 mjeseci)
  • OIB djeteta
  1. Roditelji se mogu za sve nejasnoće javiti u školu, psihologinji Vesni Tomorad i pedagoginji Marini Milošić u vremenu od 8,00 do 13,00 sati od ponedjeljka do petka na broj telefona 469 – 161
  2. Roditelji mogu direktno kontaktirati školsku ambulantu – mobitel: 091/738 8890 ili

e-mail: skolskazlatar@zzjzkzz.hr (poslati postojeće nalaze)

– zvati u vremenu od 7 – 8 h i od 14 – 15 h radnim danom od ponedjeljka do petka

1. Nakon što roditelji odrade sistematski pregled u Zlataru, isti dan trebaju doći  u školu gdje će obaviti upis u 1. razred  u čitaonici – u prizemlju škole.

Dragi roditelji, raduje nas što Vaše dijete postaje učenikom naše škole.

U prilogu su preporuke Zavoda za javno zdravstvo i Hrvatskog društva za školsku i sveučilišnu medicinu, molimo Vas da ih proučite