Sudjelovali smo na nacionalnom kvizu za poticanje čitanja!

admin   4 December, 2018

User comments

Ove godine na završnu svečanost nacionalnog kviza za poticanje čitanja išli su Ana Galoić, učenica 6.a razreda i Matej Pucko učenik 4.r.
Matej je kviz rješavao u školi, a  Ana u Općinskoj knjižnici i čitaonici.

Bio sam jako sretan kad sam saznao da sam pobijedio na kvizu. Kviz sam rješavao u školi i nije bio težak. Na završnu svečanost išao sam sa svojom učiteljicom. Prvi put sam bio u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici. Prvo sam razgledao izložbu glagoljice koja mi se jako dopala. Najzanimljiviji mi je bio autić programiran da piše slova na glagoljici. Na svečanosti sam uživo vidio neke dječje pisce. Najuzbudljivije je bilo kada su izvlačili dobitnike nagrada. Glavna nagrada bio je tablet. Ja nažalost nisam imao sreće, ali čestitam svim dobitnicima. Nakon dodjela nagrada išli smo na Interliber.

Matej Pucko, 4r PŠ Laz