PRVI DAN NASTAVE 7.9. 2020. – ORGANIZACIJA RADA

admin   4 September, 2020

Dragi učenici,
veselimo se zajedničkom povratku u školu. Godina koju započinjemo ponovno je neobična i izazovna. Kao što znate, i dalje je potreba da svi zajedno provodimo mjere sprečavanja epidemije COVID-19. Zbog toga će u školi biti puno pravila i sigurnosnih mjera.

Molimo vas da proučite mjere i odgovorno se pridržavate pravila kako bismo svi zajedno ostali sigurni.
Sv. Misa u nedjelju 6.9.2020. u 9 sati – zbog epidemioloških pravila, Sv. Misa će se održati dan ranije u Crkvi na otvorenom. Pozivamo sve učenike matične i područnih škola koji polaze nastavu katoličkog vjeronauka da dođu na Misu kako bismo zajedničkom molitvom zazvali Božji blagoslov za predstojeću godinu.

Organizacija nastave 7.9.2020.

Važne napomene:
– Nošenje maski obavezno je za sve učenike i učitelje, kao i poštivanje propisanog razmaka od 1,5 m
– Učenici se trebaju što brže smjestiti u matične učionice, bez zadržavanja na hodniku
– Ulazak roditelja i drugih osoba u škole (matičnu i područne) nije dozvoljen. Ulazak je moguć samo iznimno, uz prethodnu najavu, bilježenje podataka i dezinfekciju na ulazu
– Roditelji prvašića također neće smjeti ulaziti u unutarnji prostor škole već će doček prvašića i podizanje udžbenika biti organizirano u školskom dvorištu

Ostale obavijesti:
Školski prijevoz vozit će prema rasporedu koji će uskoro biti objavljen). Tijekom putovanja školskim prijevozom i kretanja hodnikom do matične učionice SVI UČENICI SU OBVEZNI NOSITI MASKE
– Učenici obavezno peru ruke sapunom ili ih dezinficiraju po ulasku u učionicu
– Ostale osobe koje ulaze u zgradu evidentiraju se i dezinficiraju na ulaznoj porti

Raspored matičnih učionica:
5a – učionica matematike (drugi kat četvrta učionica)