„Plastičnim čepovima do skupih lijekova“

admin   30 October, 2018  

čepoviU OŠ Marija Bistrica u tijeku je akcija „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“. Sudjelujemo  u projektu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatska  i želimo osvijestiti učenike o važnosti zaštite i očuvanja okoliša prikupljanjem i recikliranjem otpada te potaknuti empatiju prema potrebitima.

U provedbu akcije uključili su se svi učenici i djelatnici naše škole.

Učenici naše škole već znaju da plastični čepovi služe za bolesnu djecu koja nemaju lijekove, ali se nadaju da će im ako se uključe u ovu humanitarnu akciju barem malo pomoći u njihovoj nabavi. Isto tako nadaju se da će svojim primjerom odvajanja plastičnih čepova razviti dobre navike, te potaknuti sve druge da slijede njihov primjer.

Uključite se i vi u akciju i donirajte plastične čepove! Budite humanitarni i ekološko osviješteni!