“Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu”

admin   28 March, 2019  

pametno70 osnovnih i srednjih škola iz Republike Hrvatske sa ukupno 118 radova sudjelovalo je na natječaju na temu “Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu” koji je bio otvoren u razdoblju 13. veljače – 06. ožujka 2019., povodom obilježavanja Svjetskog dana prava potrošača 2019.

Učenici su svojim radovima na kreativan i maštovit način prikazali kako se zaštiti u digitalnom okruženju. Rad kojim se predstavila naša škola bio je strip učenika Matije Glavača iz 6.c razreda.

Zahvaljujući Matiji naša škola dobila je nove edukativne materijale kojima možemo dodatno osvijestiti financijsku pismenost naših učenika, set hrvatskih kovanica, te podloške za miševe za cijelu informatičku učionicu.