Pametna ploča u PŠ Selnica

admin   19 June, 2018

D72B0F87-24BB-4F25-BFA0-F9BE0740F9E4Početkom lipnja Područna škola Selnica dobila je još jedan tehničko-informatički vjetar u leđa. Instalirana je i postavljena jedna od trenutno najmodernijih pametnih ploča s projektorom. Ona je velikodušna donacija Općine Marija Bistrica, ispred koje zahvaljujemo načelniku, Josipu Milički, na tome što je uvidio trud učiteljica i učenika, te je korištenje informatičke opreme u nastavi osuvremenio donacijom pametne ploče. Nakon instalacije učiteljice su dobile kratku edukaciju o korištenju, no mnogo je učenja i rada pred njima kako bi mogle efikasno i svakodnevno koristiti pametnu ploču zajedno s učenicima. Učenici su oduševljeni i već su isprobali samostalno koristiti programe na pametnoj ploči.

Svečano otvorenje i predstavljanje roditeljima bilo je na završnoj priredbi, 14.06.2018. godine gdje je roditeljima, uzvanicima i učenicima prikazana prezentacija sa slikama učenika u nastavnim i izvannastavnim aktivnostima te izletima.

Veselimo se daljnjoj suradnji s Općinom Marija Bistrica i novim projektima koji će se realizirati u budućnosti.

Učiteljice Anita Hudek i Petra Friščić