Održana nagradna radionica

admin   12 June, 2019  

1Pobjedom na natječaju „Budi svjetla budućnost u filmskom kadru“ naš web tim osvojio je nagradnu radionicu portala Učionica.net koja je održana u ponedjeljak 10. lipnja u trajanju od dva školska sata.

Teme radionice bila su informatička zanimanja i kako koristiti tehnologiju na siguran način, a radionicu je vodio gospodin Tino Šokić direktor tvrtke Dobar dan informatika, CNV-IBIS d.o.o. i voditelj tima edukativno-tehnološkog portala za obrazovanje i edukaciju.

Tom prilikom osim znanja učenicima su uručene i vrijedne nagrade.

Ucionica.net je edukativno-tehnološki portal, koji smatra da je znanje temelj svakog razvijenog društva te kako nešto naučiti nikada nije bilo dostupnije, negoli što je to danas.

Naši predavači poručili su nam da trebamo biti svjesni da veliko znanje nosi i veliku odgovornost, jer stečenim znanjima i vještinama često utječemo na živote ljudi oko nas. Ljudi danas puštaju tehnologiju u svaku poru njihovog svakodnevnog života, no prethodno je potrebno naučiti kako koristiti svu tu tehnologiju na siguran način, odnosno trebamo graditi svijest, a ne poticati strah. Svi zajedno moramo slušati djecu i pratiti njihove potrebe te zajednički predviđati trendove, dijeliti sva znanja i spoznaje, jer samo zajedno mijenjamo svijet na bolje.

Sudjelovanjem u ovakvim natječajima i održavanjem radionica s visoko kvalitetnim predavačima nastojimo našim učenicima omogućiti da budu što konkurentniji u zanimanjima koja ih čekaju u budućnosti.

“Radionica je bila edukativna i stvarno zabavna. Svidjelo nam se što smo mogli slobodno pričati s predavačima i postavljati im pitanja.” – komentirali su naši učenici. Zahvaljujemo Učionici.net na posjetu i nagradama.