Natjecanje u Crossu!

admin   1 October, 2019

1U okviru Europskog tjedna sporta u petak 27. rujna obilježili smo školski sportski dan.
Cilj je nam je bio ukazati na važnost tjelesne aktivnosti za zdravlje.
U organizaciji učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Sandre Belinić i Lele Babić učenici su sudjelovali u Crossu.

1CROSS trčanje je jedna od trkačkih disciplina atletike. To je trčanje preko neravnog terena kroz prirodu, zbog toga je i što se tiče motorike i koordinacije teže i traži visoku kondiciju i dobru sposobnost ravnoteže.

Na natjecanje se prijavilo 22 učenika. Djevojčice su pretrčale stazu od 870 metara, a dječaci 1100 metara.

Pogledajte tablicu konačnog poretka i dojmove naših natjecatelja…

poredak
2“Bilo mi je teško, ali i zabavno. Svidjelo mi se jer sam trčala sa svojim prijateljicama.”
Adriana Gereci 6.b.

“Bila sam sretna i iznenađena što sam osvojila prvo mjesto. Cijelo vrijeme sam drhtala zbog uzbuđenosti.”
Sara Kranjec 6.b.

“Prijateljica me nagovorila na cross. Nisam požalila jer sam se dobro zabavila. Mislim da bi se sljedeće godine mogli prijaviti i drugi učenici.”
Ana Uroić 6.b.