Obilježili smo Dan kruha

admin   16 October, 2019

dankruha3Učenici i nastavnici donijeli su u školu pregršt slatkih i slanih krušnih proizvoda, prekrasnih hljebova ukrašenih pletenicama i križevima, raznog voća i plodova jeseni.

Na zajedničkom stolu u sportskoj dvorani našli su se različiti mirisi i okusi.

Svečanost blagoslova otvorili su naši učenici prigodnim recitacijama koje su pripremili s  učiteljicom Anitom Klemar.

dankruha1U duhu zajedništva obratio nam se i prečasni Domagoj Matošević podijelivši blagoslov, a molitvu vjernika vodili su učenici koje je pripremila vjeroučiteljica Barbara Sipina.

Zahvalili smo Bogu za sve plodove zemlje i obilno blagovali u svojim učionicama. Napunili smo košare krušnim proizvodima i posjetili samostan sestara karmelićanki  i starački dom.

dankruha2 dankruha4

Povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje učenici vjeronaučne skupine uredili su panoe, a web tim je organizirao izložbu fotografija Jesen kroz objektiv.

jesen  1