Natjecanje – CRVENI KRIŽ

admin   16 April, 2019  

skola1Međužupanijsko natjecanje ekipa Crvenog križa održano je u subotu, 6.4.2019. g., u OŠ Donja Stubica. Natjecale su se ekipe iz Krapinsko-zagorske, Varaždinske i Međimurske županije. U kategoriji podmlatka natjecalo se 11 ekipa, a u kategoriji mladeži 7 ekipa.

Natjecanje se odvijalo na radilištima gdje su natjecatelji pokazali svoje znanje i vještine u teorijskim i praktičnim zadacima. Naša ekipa, u sastavu: Monika Hamin 8.a, Sara Jakopović 8.b, Marta Šuštić 8.b, Nika Meštrović 8.b, Mia Skuliber 8.c i Lorena Prugovečki 8.c, osvojila je izvrsno 4. mjesto, a njihove mentorice bile su doktorica Sanja Kovačić i učiteljica Brankica Zbanatski. Na državno natjecanje koje će se održati u Našicama, 11.5.2019. godine, iz Krapinsko-zagorske županije plasirale su se OŠ „Lijepa naša“ Tuhelj i SŠ Oroslavje.

Čestitamo našim curama i mentoricama!