Našim tenisačima zlato, tenisačicama srebro

admin   28 May, 2018  

Stjepan i DavidTeniska ekipa naše škole – u sastavu – Stjepan Tomorad, 7.a i David Škrlec, 7.b osvojila je prvo mjesto na međuškolskom natjecanju u tenisu KZŽ, svladavši u finalu OŠ Ante Kovačića Zlatar 3:0, a u polufinalu OŠ Oroslavje 3:2.

Ženske ekipe  uspjele su sastaviti samo dvije škole. Naša je ekipa u sastavu Nika Kovačić 8.a i Paula Tomurad, poražena u finalnom dvoboju od zlatarske škole i osvojila drugo mjesto i srebrni pehar.

Domaćin natjecanja bila je Osnovna škola Ante Kovačića u Zlataru. Medalje i pehare natjecateljima uručio je ravnatelj OŠ A. Kovačića Zlatar Marijan Posarić, a naše je ekipe na natjecanje vodila učiteljica TZK Lela Babić. Čestitke našim tenisačima na nastupu, trudu i ostvarenim rezultatima!