Nagrađeni učenici na kraju školske godine

admin   10 July, 2017

Na završnoj priredbi OŠ Marija Bistrica koja je održana 30. 6. 2017. u Domu kulture ravnateljica Vesna Brlek podijelila je nagrade učenicima koji su od 1. do 8. razreda završili s odličnim uspjehom kao i učenicima koji su se posebno isticali tijekom školske godine, a dio nagrada osigurao je Ogranak Matice hrvatske u Mariji Bistrici.

Učenici osmih razreda izveli su za ostale učenike i učitelje vrlo dirljiv i kreativan program rastanka od osnovne škole i svih onih koji u njoj ostaju.

NAGRADU ZA ODLIČAN USPJEH U SVIM RAZREDIMA TIJEKOM OSMOGODIŠNJEG ŠKOLOVANJA koje je osigurao Ogranak Matice hrvatske Marija Bistrica dobili su:

Doris Babić,8.a
Ana Bartolović, 8.a
Gabriela Gabud, 8.a
Lucija Hudek, 8.a
Nikolina Kožić, 8.a
Ana Pucko, 8.a
Paula Šajnički, 8.a
Šuštić Iva, 8.a
Benci Ivan, 8.a
Ivona Piščak, 8.b
Ana Pelko, 8.b
Dilari Kušić, 8.b
Loreni Vadlja, 8.b
POSEBNU NAGRADU ŠKOLE za promicanje ugleda škole u pojedinom području dobili su:

Doris Babić 8.a – jezično područje

Leonardo Ozimec 8.a – područje geografije

Antonio Topolovec 8.a – područje geografije

Ivona Piščak 8.b –kulturno-umjetničko područje

Dilara Kušić 8.b – kulturno-umjetničko područje

Ivan Benci 8.a – kulturno-umjetničko područje

Marko Duk 8.a –kulturno-umjetničko područje

Nika Kovačić 6.a – područje geografije

Luka Klancir, 5.c – područje geografije

SPORTAŠI GODINE su Doris Babić 8.a i Jurica Čukelj 6.a

Najhumanitarka ove školske godine je Doroteja Dužanec 6.c, a najhumaniji razred 6.c.

NAJVIŠU NAGRADU ŠKOLE dobila je učenica Gabrijela Pugar 8.b koja je naviše doprinijela podizanju ugleda škole i to iz područja tehničke kulture, likovne kulture i učeničkog zadrugarstva. Najbolju učenicu nagradio je i Ogranak Matice Hrvatske Marija Bistrica setom pribora za tehničko crtanje, a nagradu joj je uručila predsjednica ogranka Snježana Husinec.

Vesna Brlek, prof.