Moja prva knjiga

admin   18 October, 2018  

moja knjigaKrajem rujna, u Karlovcu je održana završna svečanost državnog natječaja Moja prva knjiga. Tim povodom organizirana je i izložba na kojoj je bilo 17 slikovnica učenika naše škole.

Za vrijeme izložbe svi zainteresirani učenici i mentori imali su priliku odraditi konzultacije ( likovne i literarne ) kako bi unaprijedili svoj rad.

mojaknjiga 2Za nagrađene učenike organiziran je prigodni program nakon čega je uslijedila svečana dodjela prvih nagrada koje su dodjeljivale naše poznate književnice Sanja Pilić i Silvija Šesto. Na završnoj svečanosti bila je učiteljica Tatjana Galoić koja je u ime nagrađenih učenika i mentora naše škole primila nagrade i priznanja.

Još jednom bravo za Lanu, Luku, Emu, Mariju, Martu, Damjana, Lovru i Mateja te za njihove učiteljice. Slikovnice nastavljamo raditi i ove godine…i već od sad tražimo sponzora kako bi sljedeće godine na završnu svečanost mogli ići svi koji su to svojim radom zaslužili.