Je li bolje biti tata ili dijete?

admin   23 May, 2019

ošOdgovor na ovo pitanje tražile su učenice  i učenici 4.b razreda i njihovi očevi koji su gostovali u školi 14. svibnja. Naime, toga dana učenici 4.b ostvarili su drugi dio svoga razrednog projekta „Obitelj u školi“.

Za svoje tate pripremili su kulturno-umjetnički program, a nakon njega svi zajedno su sudjelovali u raspravi u kojoj su tate branile stav da je bolje biti dijete, a djeca stav da je bolje biti tata. Argumenti su se nizali s jedne i druge strane, knjižnica se napunila smijehom i zabavom…Ozračje veselo i zanimljivo.

Samo vam možemo otkriti da su učenici bili puno glasniji, da su se jako borili, a očevi su argumentirano i mudro raspravljali… Na kraju smo se svi zajedno zasladili finom čokoladnom tortom…Sve u svemu-druženje za pamćenje.

Razrednica 4.b Biserka Ciglenečki