Imamo našu “BOOK-su”

Dominik Karajić   22 December, 2021
Naša škola sudjelovala je na natječaju Dječji proračun 2021. godine. Naša učenica 8.a razreda Sandrin Kušić koja je predstavila ovogodišnji projekt Vijeća učenika naše škole, a to je Amaterski radio studio „BOOK-sa“.
Takav proračun namijenjen je isključivo djeci koja se uključuju putem svojih ideja te samostalno odlučuju o tome koji će se projekti financirati iz županijskog proračuna. Ovogodišnji projekt Vijeća učenika naše škole Amaterski radio studio „BOOK-sa“ našao se među izabranim projektima te osvojio visoko 2. mjesto.
Projektom smo zatražili 13.000 kuna i uz dodatni trud i angažman škole osmislili smo i realizirali moderan Amaterski radio studio „BOOK-sa“.
Jako smo ponosni na aktivnosti našeg Vijeća učenika, voditeljice pedagoginje Marine Milošić, majstoru za tehničku opremu Davoru Totoviću i svim roditeljima koji su na zahtjev i molbu ravnatelja, pomogli oko organizacije i financiranja ovakvog, hvalevrijednog projekta.
U našoj školi sada možemo provoditi sve aktivnosti kako bi naše učenike razveselili pjesmama, recitacijama, igrama i snimanju vrhunskih radio-emisija za državna natjecanja.
Sve možemo za našu školu, kada vlada ovakva sloga!