Obilježen Dječji tjedan u PŠ Laz

admin   10 October, 2018

3CB9EAE5-D40D-4170-850F-5272C8DCEE15U četvrtak 4. listopada Podrušna škola Laz je bila domaćin učenicima i učiteljicama Područne škole Selnica i Globočec te učenicima iz posebnog odjela matične škole. Druženje je započelo književnim susretom s poznatom spisateljicom i lutkaricom Jadrankom Čunčić-Bandov.

Poznata spisateljica je izvela svoju kolaž-predstavu u kojoj su interaktivno sudjelovali i učenici. Predstava je bila dinamična i zanimljiva s bezbroj nepredvidivih događaja u kojima su glavni likovi poznati Tikvići, lutke napravljene od tikvica i prirodnih materijala. Djeca su bila uistinu oduševljena.

FE56A23F-39CE-4CDB-9583-CB50528FE887U nastavku su domaćini pripremili radionice za sve učenike na kojima je svatko mogao izraditi svoju vlastitu lutku od jabuke i osmisliti svoj kratki igrokaz.

Druženje je završilo igrama na školskom dvorištu. Bilo nam je zanimljivo, poučno i veselo... Zahvaljujemo se kolegicama i njihovim učenicima na suradnji i ugodnom druženju...

Učenici i učiteljice PŠ  Laz