1. nagradu za najbolji timski rad osvojio je web tim OŠ M. Bistrica!

admin   22 May, 2019

tim4U petak, 17. svibnja u večernjim satima, u Bluesun hotelu Kaj u Mariji Bistrici na simboličan način obilježen je Svjetski dan telekomunikacijskog i informacijskog društva 2019. te priveden kraju osmotjedni projekt „BUDI SVIJETLA BUDUĆNOST U FILMSKOM KADRU“ u kojem je sudjelovala i naša škola..

Stručni žiri odlučio je da prva nagrada za timski rad pripada filmu web tima OŠ M. Bistrica „DA SE NE PUZABI“.

timČlanovi tima nagrađeni su vrijednom nagradom, zabavnom radionicom koja će se održati u našoj školi pod pokroviteljstvom sponzora projekta.

Nagrađeni učenici su Paula Kruhak, Manuela Dolčić, Lana Ozimec, Lucija Hamin, Ana Čukman i Franjo Kranjec, a njihovom uspjehu doprinijeli su i mnogi drugi suradnici i članovi web tima.

Podrška učenicima tijekom završnice projekta „BUDI SVIJETLA BUDUĆNOST U FILMSKOM KADRU“ bila je i ravnateljica naše škole gđa. Vesna Brlek i mentorica gđa. Andreja Borović.