Održano natjecanje Hippo International Language Olympiad

admin   13 March, 2019

logoUčenici naše škole ove
godine su prvi puta sudjelovali na natjecanju iz engleskog jezika HIPPO „English Without Borders“.

Natjecanje od 2012. godine organizira neprofitna organizacija Global Hippo Associacion kojoj je cilj promovirati važnost engleskog jezika te međusobno druženje djece iz raznih krajeva svijeta.
Na prvi krug natjecanja u našoj školi prijavilo se 30 učenika od četvrtog do osmog razreda te su pisali ispit u 3 kategorije. Natjecanje je održano 22. veljače. Iako su svi učenici postigli odlične rezultate, na regionalnu razinu natjecanja plasiralo se samo šestero učenika s maksimalnim brojem bodova.
U kategoriji HIPPO 1 to su učenice Klara Lađarević i Ana Julia Bertić, u kategoriji HIPPO 2 učenici Ema Gabud i Antonio Hamin te u kategoriji HIPPO 3 Renato  Dominkuš i Luka Klancir.
Čestitke i pohvale svim učenicima na odličnim rezultatima, a učenicima koji su se plasirali u polufinale želimo puno uspjeha te plasman u finale koje će se održati 11. i 12. svibnja u Italiji.